TST308561
Golyóstoll, 0,38 mm, nyomógombos, STABILO "Liner 308", rózsaszín
Értékelés (5)
Vélemény (0)
Cikkszám: TST308561
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
- átlátszó tolltest
- ergonomikus kialakítás
- a tinta színével megegyező tolltest
- nyomógombos tollszerkezet: speciális mechanizmus a tollhegy akadálymentes visszahúzására
- kényelmes fogórész a fáradtság-mentes írásért
- rozsdamentes acél hegy
- vonalvastagság: 0,38 mm
- cserélhető betét: TST03041 (kék)
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
STABILO international GmbH Magyarországi Fióktelepe
1033 Budapest, Szőlőkert köz 7/a.
info.hu@stabilo.com
www.stabilo.hu
Alcsoport cserélhető betétes
Tolltest anyaga műanyag
Szerkezet nyomógombos
Fogórész gumírozott Igen
Klip típusa műanyag
Vonalvastagság 0.38 mm
Golyóátmérő 0.7 mm