TSC850FK
Rollertollbetét, 0,5 mm, SCHNEIDER "Topball 850", fekete
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: TSC850FK
Csomagolási egység: 10 db / csomag
3-4 hét
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 csomag
- műanyag test
- rozsdamentes acél hegy
- nem szárad ki
kupak nélkül sem
- vonavastagság: 0,5 mm
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Schneider Schreibgeräte GmbH
Tennenbronn, Schwarzenbach 9, 78144 Schramberg, Germany
info@schneiderpen.de
https://schneiderpen.com
Alcsoport roller betét
Vonalvastagság 0.5 mm