TEE51407
Maszkolószalag, 25mm x 33m, PI, TESA "51407", borostyán
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: TEE51407
Csomagolási egység: 30 tekercs / csomag
5-6 hét
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 csomag
-fokozott kémiai ellenállás és dielektromos szilárdság
-maradéktalan eltávolíthatóság maszkolási alkalmazásokhoz
-égésgátolt az UL510 és a DIN EN 60454-2 (VDE 0340-2):2008-05, 20. pont szerint
-magas hőmérsékleti ellenállás (260°C-ig)
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
tesa SE
Hugo-Kirchberg-Str 1 DE-22848 Norderstedt
support@tesa.com
www.tesa.com/service
Alcsoport ragasztószalag
Szalagszélesség 25 mm