NTRL8861G
Notebook hátizsák, 15,6", MacBook Pro és Ultrabook, RIVACASE "Lantau 8861", sötétszürke
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRL8861G
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Ideális utazáshoz és üzleti utakhoz egyaránt.
-anyaga: környezetbarát RPET poliészter, melyet többször használt műanyag palackokból gyártanak
-elülső, zippzáros zseb szintén kiegészítőknek, telefonnak
-kényelmes kézi fogórész és pántok
-bőröndre könnyen rátehető, hátoldalán rejtett zippzáros zseb.
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus hátizsák
Legnagyobb laptop mérete 15.6"