NTRG7761K
Notebook hátizsák, 15,6", RIVACASE "Galapagos 7761", khaki
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRG7761K
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
-városi hátizsák aktív életmódhoz tervezve
-max. 10,5" méretű táblagép számára kialakított zsebbel
-tágas cipzáras rekesz két zsebbel a tartozékoknak, powerbanknak
-rejtett zseb a hátizsák hátulján útlevél vagy pénztárca számára
-a kocsiheveder könnyedén rögzíti a hátizsákot bármilyen guruló csomaghoz
-laptoprekesz mérete: 280x395x40 mm
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus hátizsák
Legnagyobb laptop mérete 15.6"