NTRP7562B
Notebook hátizsák, 15,6", RIVACASE "Prater 7562", fekete
Értékelés (5)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRP7562B
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Városi hátizsák magas minőségű víztaszító anyagból, lopásgátló kialakítással
-vékony, kompakt kialakítás
-szemben rejtett zseb, mely kitűnően védi az értékeket
-függőleges rekesz szíjjal, mely fixen tartja és védi a laptopot
-USB csatlakozó, az útközbeni kényelmes töltésért
-2 belső zseb a vizespalacknak és a powerbanknak
-kényelmes állítható vállpánt a hosszabb utak kényelméért
-laptoptartó mérete: 265x390x40 mm
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus hátizsák
Legnagyobb laptop mérete 15.6"