NTRB7563E
Notebook hátizsák, 15,6", vezeték nélküli egérrel, RIVACASE "Prater 7563", fekete
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRB7563E
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Városi hátizsák magas minőségű víztaszító anyagból, lopásgátló kialakítással
-vékony, kompakt kialakítás
-elöl rejtett zseb, mely kitűnően védi az értékeket
-a főrekeszben laptop rekesz, párnázott oldalakkal
-USB csatlakozó, az útközbeni kényelmes töltésért
-2 belső zseb az egérnek és a powerbanknak
-kényelmes állítható vállpánt a hosszabb utak kényelméért
-a pántrendező megakadályozza a felesleges pántok lógását
-laptoptartó mérete: 265x390x40 mm
-hátizsák méretei: 305x460x120 mm (szé x ma x mé)
Ajándék vezeték nélküli egér:
-2,4 GHz
-ergonomikus kialakítás
USB-A és nano vevő
-ki/be kapcsológomb
-10 m-es hatótávolság
-alacsony energiafogyasztás
-nincs szükség szoftver telepítésére
-2xAA elemmel működik (nem tartozék)
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus hátizsák
Legnagyobb laptop mérete 15.6"