NTRB7860B
Notebook hátizsák, gaming eszközökhöz, 17,3", RIVACASE "Borneo 7860", fekete
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRB7860B
Csomagolási egység: 1 db
3-4 munkanap
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Multifunkciós hátizsák amely ideális gamereknek illetve üzleti utazásokhoz is.
-magas minőségű vízálló kialakítás
-anyaga: környezetbarát RPET poliészter, melyet többször használt műanyag palackokból gyártanak
-EVA habbal bélelt laptoptartó rekesz-
-belső tablet tartó 10”-os méretig
-cipzáros kialakítás a perifériák tárolására (fejhallgató, egér, billentyűzet)
-dugja be a hordozható akkumulátorát az oldalt található USB portba, és töltse eszközeit útközben
-rugalmas és puha vállpántok
-anatómiai hátrész, légáteresztő anyaggal
-rejtet zseb a pénztárcának és az útlevélnek
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus hátizsák
Legnagyobb laptop mérete 17.3"