NTRL8823B
Notebook táska, 13,3", MacBook Pro és Ultrabook, RIVACASE "Lantau 8823", fekete
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRL8823B
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Ideális iPad Pro 12.9", 13.3"-os laptopok számára
-tartós polyesterből és bőrből készült, amely megvédi gépét az ütésektől és karcolódásoktól
-anyaga: környezetbarát RPET poliészter, melyet többször használt műanyag palackokból gyártanak
-tablettartó rekesz: 10.1"-ig
-elülső, zippzáros zseb szintén kiegészítőknek, telefonnak
-levehető, csúszásgátlós pánt, bélelt, kényelmes fogórész
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus válltáska
Legnagyobb laptop mérete 13.3"