NTRCL8134
Notebook táska, 15,6" RIVACASE "Clark ECO 8134", fekete
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRCL8134
Csomagolási egység: 1 db
2-3 hét
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Többfunkciós táska üzleti útra, vagy világ körüli utazásra indulók számára
-környezetbarát RPET poliészterből készült (többször használt műanyag palackokból.
Minden táska gyártása során 8 × 500 ml-es műanyag palacknak ??megfelelő mennyiséget használnak fel)
-vízálló cipzár és vízálló szövet a fokozott védelem érdekében
-védett, különálló neoprén laptoptartó rekesz
-tablet tartó zseb max. 11"-os készülék számára
-kettős cipzár a gyors és könnyű hozzáférés érdekében
-súlya: 0,82 kg
-külső méretek: 390x295x120 mm
-anyaga: RPET poliészter
-belső anyag: poliészter
-laptop zseb mérete 365x250x30 mm
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus válltáska
Legnagyobb laptop mérete 15.6"