NTRL8802B
Notebook tok, 13,3", MacBook Pro/MacBook Air, RIVACASE "Lantau 8802", szürke-fekete
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRL8802B
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Elegáns notebook tok MacBook-hoz és Ultrabook-hoz
-anyaga: környezetbarát RPET poliészter, melyet többször használt műanyag palackokból gyártanak
-magas minőségű műbőrből és divatos poliészter szövetből készült a laptop védelme érdekében
-első és hátsó zipzáros zseb a mobilnak és a kissebb kiegészítőknek
-laptoptartó mérete: 315x220x18 mm
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus tok (sleeve)
Legnagyobb laptop mérete 13.3"