NTRA7913BR
Notebook tok, 13,3", RIVACASE "Anvik 7913", burgundi vörös
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRA7913BR
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Alkalmas a legtöbb népszerű notebookhoz, laptophoz, ultrabookhoz és tablethez
-belső bélés anyaga: plüss
-vízálló külső
-belső sarokvédő
-különálló zseb a mobilnak, névjegykártyának és kiegészítőknek
-kényelmes párnázott markolat
-laptoptartó mérete: 335x233x27 mm
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus tok (sleeve)
Legnagyobb laptop mérete 13.3"