NTRE7903R
Notebook tok, 13,3", RIVACASE "Egmont 7903", piros
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRE7903R
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Kompatibilis a legtöbb maximum 13.3"-os laptoppal, ultrabookkal, tablettel és iPaddal illetve MacBook Air és Pro 13-al
Magas minőségű műbőrből és halszálka-mintás műszövetből készült
Elülső zseb cipzárral a kiegészítők számára
Anyaga: Poliészter, Poliuretán
Belső maximális méret: 325x235x20 mm
Külső méret: 340x250x25 mm
Súly: 0.24 kg
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus tok (sleeve)
Legnagyobb laptop mérete 13.3"