NTRL8805B
Notebook tok, 15,6", MacBook Pro 16/Ultrabook, RIVACASE "Lantau 8805", fekete
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: NTRL8805B
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Elegáns notebook tok laptopokhoz, Ultrabookhoz és tabletekhez
-anyaga: környezetbarát RPET poliészter, melyet többször használt műanyag palackokból gyártanak
-magas minőségű műbőrből és tartós poliészterből készült a laptop védelme érdekében
-első és hátsó zipzár a mobilnak és kissebb kiegészítőknek
-laptoptartó mérete: 375x262x18 mm
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Riva Handelsgesellschaft mbH
Eschborner Landstraße 55
Frankfurt am Main, 60489, Germany
info@rivacase.com
www.rivacase.com
Típus tok (sleeve)
Legnagyobb laptop mérete 15.6"