CAWHX88B
Okosóra, CANYON "Hexagon 88", fekete
(0)
Értékelés (0)
Vélemény (0)
Cikkszám: CAWHX88B
Csomagolási egység: 1 db
raktáron
raktáron
A kedvencek funkció használatához kérjük, jelentkezzen be!
 db
Tipikus használati móddal:
-Teljes töltés
-Watch csatlakoztatva a Canyon élet APP
-Gesztusok BE (érvényes 8:00 és 22:00 óra között)
-A csukló felemelése, hogy a képernyő naponta 100-szor világítson
-10 másodperces képernyő alvásidő
-50% fényerő
-Valós idejű pulzusmérés 1 percenként (ha az eszköz támogatja)
-Heti 60 perces edzések
-Lefekvés előtt vegye le az órát
-Az összes többi beállítás alapértelmezés szerint
-BT-hívás funkcióval rendelkező modelleknél heti 15 perc BT-hívás
Erős használatú üzemmód tesztkörülményei:
-Teljes töltés, az óra csatlakoztatva a Canyon Life APP-hoz
-A csukló felemelése, hogy a képernyő naponta 200-szor világítson
-50% fényerő
-heti 90 perc edzés
-Alvás órával az alvásfigyeléshez
-BT-hívás funkcióval rendelkező modelleknél heti 30 perc BT-hívás
Műszaki adatok:
-Óratok formája: Lekerekített téglalap
-Levehető szíj: Igen
-A szalag mérete: 230 mm x 22 mm
-IP67-es vízállósági besorolás
Kijelző:
-Kijelző mérete: 1,43"
-Kijelző technológia: AMOLED
-Kijelző felbontása: 466x466
-Kijelző színmélysége: 16,7M
Szoftver:
Méretek és súly:
-Mélység (mm): 45 mm
-Magasság (mm): 54 mm
-Szélesség (mm): 10,6 mm